TJ SKP VALDICE

OFICIÁLNÍ WEB

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2020 - MUŽI

Muži pod vedením trenéra Michala Kalába zahájí zimní přípravu již v pondělí 20.1.2020. Stejně jako v loňské jarní části, kdy jsme dokráčeli k celkovému prvnímu místu okresního přeboru, i letos se chceme zaměřit na tvrdou fyzickou přípravu po vzoru pražské Slavie.

V plánu jsou vždy dvě tréninkové jednotky v týdnu až do 9.3 a celé toto období strávíme v Jičíně na hřišti s umělým povrchem. Následující středu zamíří tým na soustředění do Heřmanic v Podještědí, kde bude až do neděle 15.3. Na tomto soustředění se obvykle věnujeme spíše herní praxi, práci s míčem a nacvičovaní standardních situací. Areál v Heřmanicích je na skvělé úrovni. K dispozici máme hřiště jak s umělým, tak s přírodním povrchem a v okolní přírodě je několik možností pro kondiční běh. K regeneraci využíváme především saunu, která je umístěna přímo v prostorách ubytování. Čekají nás také přípravná utkání. První sehrajeme 22.2. od 14:00 na UMT v Jičíně s týmem SK Řepov a 7.3. od 12:00 na UMT v Lomnici nad Popelkou se Sokolem Lužany.

Personální problémy v celém českém amatérském fotbale nám bohužel komplikují přivést nové hráče a posílit kádr. Máme ovšem radost, že po zranění by se k týmu měla opět připojit legenda valdické kopané Lukáš Sedlák a také Dominik Sobotka. Další cenné zkušenosti budou sbírat mladé naděje v podobě Josefa Drbohlava a Dana Koláře. Cíle pro zbytek sezóny musí být ty nejvyšší. Po podzimní části jsme na první příčce tabulky a vedení si samozřejmě chceme udržet až do posledního kola. Za vším ovšem musí být zodpovědný přístup, dřina a pokora.

Děkujeme za přízeň