TJ SOKOL STARÁ PAKA - znak

Branky: 11.Pitthard, 20.Vích , 88. Kubíček - 47. Rolf

ŽK: 83.Kubíček - 77. Blažek, 12. Bark, 61. Bíl

Rozhodčí: Plíšek – Styblík, Šnajdr

TJ SKP VALDICE: Čeřovský – Krykorka, Sobotka, Hýča, Vilímek – Drbohlav (73.Kolář), Zugar(C) , Kirschner, Vích (43.Vočka) - Kubíček(90.Pažout), Pitthard

TJ SOKOL STARÁ PAKA: Musil – Kazda, Luňák.M, Blažek, Rolf – Bark, Jerie, Pospíšil, Portyš (46.Mercl) - Bíl (C), Luňák.D

Domácí začali aktivně a již v 11. minutě se z hranice šestnáctky prosadil tvrdou ranou Pitthard. Ve 20. minutě vedli domácí již o dvě branky, když se hlavou po rohovém kopu prosadil Vích. V poločase se zdálo být o osudu utkání rozhodnuto, ale v druhé půli domácí tahali za kratší konec. Hned ve 47. minutě snížil Rolf a hostů bylo plné hřiště. Vytvořili si několik slibných příležitostí, které ovšem nedokázali proměnit a jednou domácí zachránila i branková konstrukce. Valdičtí hráči spoléhali na brejkové situace. Dvě minuty před koncem utkání jednu využil Kubíček a potvrdil vítězství domácího celku.