pen. 5:6

Branky: 65. Drbohlav, 71. Vích - 45. Karásek, 55. Douša.M

ŽK: 48. Vilímek, 83.Kubíček - 53. Holec

Rozhodčí: Stieber – Filip, Novotný

TJ SKP VALDICE: Kohut – Kaláb, Sobotka, Hýča, Vilímek – Drbohlav (76.Toráč), Zugar, Kirschner (64. Kolář), Vích (C) - Kubíček, Volšička.M (85.Klaban)

SK ROBOUSY: Mauer – Karásek, Douša.T, Wedlich, Sklenář (67.Polák) – Douša.M, Holec (53.Materna), Vích, Hanuš (C) - Chýlek, Kynčl(85.Bouchal)

První poločas byl ze strany domácích naprosto tragický. Hosté se po chybě domácích v obraně dostali do vedení, které i s pomocí brankové konstrukce udrželi do poločasu. V 55. minutě po další hrubce v domácí obraně hosté zvýšili již na dvoubrankový rozdíl. Od 60. minuty se domácí konečně dostali do zápasu a podařilo se jim vyrovnat. Třetí branku se domácím bohužel nepodařilo vstřelit a zápas došel do penaltového rozstřelu, ve kterém byli hosté úspěšnější. Nyní se domácí musí oklepat z první ztráty, dál tvrdě pracovat a navázat na předešlé výkony.