Branky: 12.Drbohlav, 13. Kubíček , 55. Volšička.M

Rozhodčí: Krucký – Miškař, laik

Počet diváků: 60

TJ SKP VALDICE: Kohut – Krykorka (83.Volšička.P), Kaláb, Hýča, Vilímek – Toráč (62. Klaban), Zugar(C) , Volšička.M (72.Kolář), Vích - Drbohlav (46.Ulvr), Kubíček

FC VTJ MILÍČEVES: Čapek – Novotný, Bursa, Roman.J (70. Roman Jakub), Havránek – Mach, Rejha, Marhan, Hlaváček - Havelka(C) , Roman.J.st (67.Holman)

Začátek utkání byl vyrovnaný s řadou nepřesností na obou stranách. Ve 12. minutě se prosadil domácí Drbohlav po pěkné individuální akci. Vzápětí na to si na centr do vápna naskočil Kubíček a zvýšil hlavou na 2:0. Rychlé vedení domácí mužstvo uspokojilo a poté převzali iniciativu hosté. Ti si vytvořili do konce poločasu několik šancí, ale chyběla jim přesnost nebo je skvěle chytil domácí brankář Kohut. Začátek druhého poločasu domácí začali aktivně a výsledkem byla třetí branka po umístěné střele Volšičky. Zbytek druhého poločasu se odehrál spíše ve středu hřiště. Domácí kontrolovali hru a připsali si tak třetí vítězství.