TJ Sokol Lužany - znak
TJ SOKOL LUŽANY

Branky: 30.Pitthard, 52.Sobotka, 60.Kirschner, 73.Kubíček, 85.Drbohlav - 45.Tománek, 87.Fejfar

ŽK: 80.Daniš

Rozhodčí: Šamko – Plíšek, Styblík

TJ SKP VALDICE: Kohut – Krykorka, Kaláb(55.Kubíček), Hýča, Vilímek - Sobotka, Zugar(C), Kirschner(55.Daniš), Drbohlav(88.Kolář) - Pitthard(75.Toráč), Klaban.T

TJ SOKOL LUŽANY: Ponikelský.J – Fejfar, Jína, Srb.Mar(75.Mikule.A), Tománek – Mikule.O, Bryscejn, Berger(C), Rejman - Plecháč(60.Folprecht), Ondráček

První jarní mistrovské utkání na UMT v Jičíně jsme zvládli. První poločas byl vyrovnaný a kvalita utkání celkem pokulhávala. Skóre otevřel povedenou střelou Pitthard, ale hosté dokázali vyrovnat gólem do šatny. Ve druhém poločase se pravděpodobně projevila předzápasová životospráva některých hostujících hráčů a postupně jsme převzali iniciativu. Na 2:1 zvýšil štírek Sobotka, který postupoval sám na brankáře a chladnokrevně proměnil. V 60. prokázal svoje zkušenosti Kirschner a zvýšil na 3:1. Čtvrtý gól vstřelil Kubíček, který měl již v nohách pražský půlmaraton v osobním rekordu (1:27) k čemuž gratulujeme. V 85. minutě vybídl Daniš krásnou nahrávkou Drbohlava a ten jeho nabídky využil. Hostům se podařilo ještě korigovat výsledek na konečných 5:2. Márovi Srbovi přejeme brzké uzdravení.