TJ SOKOL LIBÁŇ - znak

Branky: 2. Pitthard, 34. Kubíček, 42. Kaláb, 50. a 75. Zugar - 21. Skořepa

ŽK: 30.Vích - 24. Barcal, 90. Hlavatý

Rozhodčí: Šnajdr – Šolc, laik

TJ SKP VALDICE: Čeřovký – Kaláb, Sobotka, Kaláb, Vilímek (79. Kolář) – Drbohlav (69.Toráč), Zugar(C) (85.Pažout), Kirschner (58. Klaban), Vích - Kubíček (66. Kulhánek), Pitthard

TJ SOKOL LIBÁŇ: Vlasák – Petříček, Mutzer (76. Vorel), Barcal, Srb (66.Cristea) – Sekyra, Jůza (79.Skořepa.A), Horák, Skořepa.F - Tu Hai Chau(C), Hlavatý

Domácí se ujali vedení hned ve 12. minutě, kdy se trefil Pitthard. Poté se hosté dostali do hry a dokázali vyrovnat. Do poločasu se domácí trefili ještě dvakrát. Nejdříve rozvlnil síť Kubíček, který svojí dělovkou nedal brankáři nejmenší šanci a poté se po rohu premiérově prosadil hrající trenér Kaláb. Druhý poločas již domácí kontrolovali. Kapitán Zugar přidal další dvě branky, z toho jednu výstavní z přímého kopu, a stanovil tak konečný výsledek 5:1.