5:1
(3:0)
LÁZNĚ BĚLOHRAD - znak
L.BĚLOHRAD "B"

Branky: 10. Kubíček , 12. Vích , 39. Vích , 48. Vočka , 73. Zugar - 63. Nezbeda.V

ŽK: 57. Kubíček

ČK:

Rozhodčí: Kučera – Vích, Medlík

Počet diváků: 70

TJ SKP VALDICE: Kohut – Krykorka, Kaláb, Hýča, Sobotka (80. Klaban) – Toráč (74. Kolář),Zugar(C) , Kirschner (60. Volšička), Vích (84. Drbohlav) - Pitthard (39. Vočka), Kubíček

TJ LÁZNĚ BĚLOHRAD "B" : Věchet – Bičiště (C) (46.Nezbeda.V), Zejfart.J, Nezbeda.T (46.Zejfart.L), Černý (46.Novák) – Feix(46.Šorm), Šrám, Kluz, Suchánek (46. Nezbeda.L) - Kracík , Balcar

Vyrovnané utkání, ve kterém měli více brankových příležitostí domácí. Brzy se dostali do vedení zásluhou Kubíčka. Poločasové vedení pojistily další dvě branky navrátilce Vícha. Za stavu 4:0 hosté korigovali brankou Nezbedy, ale o pár minut později vrátil domácím čtyřgólové vedení Zugar. Povedený start sezóny, na který je potřeba navázat v dalších zápasech.