TJ SOKOL JIČÍNĚVES - znak
TJ SOKOL JIČÍNĚVES

Branky: 6. a 55.Pitthard, 13.,41.,55. a 57.Kubíček, 74.Vích, 87.Zugar - 32.Zedek

ŽK: 44.Janeka, 60.Horna, 85.Kohout

ČK: 85.Vilímek

Rozhodčí: Plíšek – Šamko, Krob

TJ SKP VALDICE: Kohut – Ulvr, Kaláb, Vilímek, Hýča – Drbohlav(63.Toráč), Zugar (C), Kirschner(76.Daniš), Klaban(58.Vích) - Kubíček (76.Pažout), Pitthard(71.Volšička)

TJ SOKOL JIČÍNĚVES: Pankrác – Picek(63.Mlejnek), Horna, Šebek, Špicar – Kohout, Jantač, Zedek, Angelov(C) - Muška, Janeka(63.Szkibik)

Za horkého odpoledne se odehrálo na jičínském stadionu velice důležité utkání pro domácí, kteří by si v případě zisku 3 bodů pojistili první příčku v okresním přeboru. Začátek utkání byl v režii domácích, kteří se po dvou rychlých brankách Pittharda a Kubíčka ujali vedení 2:0. Poté se do hry dostali i hosté, kteří dokázali šťastně snížit z přímého kopu. Domácí dokázali odpovědět do poločasu po individuální akci Kubíčka. Druhý poločas ovládli plně domácí. Přidali další branky a pojistili si tak první místo v okresním přeboru!