DĚTENICE - znak
TJ SOKOL DĚTENICE

Branky: 9.Pitthard, 41.Vích , 51. Vilímek, 90. Vích - 11. a 36. Dolejš, 89.Antoš

ŽK: 66.Dolejš

Rozhodčí: Materna – Krob, laik

TJ SKP VALDICE: Kohut (46. Čeřovský) – Ulvr, Kaláb, Hýča, Vilímek – Sobotka (46. Toráč), Zugar(C) , Kirschner (64. Vočka), Drbohlav (90. Kolář) - Vích, Pitthard (84. Volšička.P)

TJ SOKOL DĚTENICE: Bacovský – Kudrlička, Kubín, Jozífek, Šolc (C) – Pešta, Dolejš, Novotný (82. Kuzma), Řehák (35.Dlask) - Třmínek (88.Rykl), Antoš

Vyrovnané a atraktivní utkání plné šancí na obou stranách. Domácí šli brzo do vedení, ale hosté za dvě minuty snížili. Poločasový výsledek skončil nakonec 2:2. Druhý poločas přinesl infarktovou koncovku. Domácí vedli 3:2 a hosté v 88. minutě vyrovnali na 3:3. V poslední minutě utkání Jakub Vích vystřelil výhru pro domácí.