TJ SOKOL LIBÁŇ - znak

Branky: 40.Sekyra, 69.Vonrdáček(p) - 1.Kubíček, 19.Volšička, 33. a 47.Drbohlav

ŽK: 71.Mutzer - 77.Kubíček

Rozhodčí: Říha – Krob,Šolc

TJ SOKOL LIBÁŇ: Skořepa(C) – Jůza Jan, Mutzer, Barcal, Jůza Jakub – Sekyra, Čáp, Horák(83.Smetana), Vorel - Tu Hai Chau(C), Vlasák(65.Vondráček)

TJ SKP VALDICE: Čeřovký – Kaláb, Sobotka, Hýča, Volšička.M – Drbohlav, Toráč, Kirschner, Vích(51.Volščika.P) - Kubíček(C), Klaban(83.Pažout)

V předposledním utkání sezóny jsme potvrdili roli favorita a i bez některých klíčových hráčů jsme dokázali zvítězit . K vidění byl pravděpodobně jeden z nejrychlejších gólů, protože Kubíček dokázal překvapit domácího brankáře, když vstřelil branku z úvodní rozehry. O dvě branky se postaral mladíček Drbohlav, který nabírá slušnou formu a jeho sólo přes několik protihráčů, zakončené vstřeleným gólem, určitě potěšilo oko každého diváka. Čtvrtou branku přidal velezkušený Kirschner a korunoval naše vítězství.