DĚTENICE - znak

Branky: 37.Třmínek - 3.Zugar, 26.Pitthard, 32.Drbohlav, 35.,43.,45.,65.Kubíček

ŽK: 2.Siřínek, 19.Třmínek - 40.Drahoňovský

Rozhodčí: Vích – Erlebach, Novotný

TJ SOKOL DĚTENICE: Bacovský – Kudrlička, Kubín(69.Šoltys), Jozífek, Siřínek – Pešta, Bobek (C), Novotný (46. Dlask), Kuzma - Řehák, Třmínek

TJ SKP VALDICE: Čeřovský – Vilímek, Drahoňovský(75. Kolář), Hýča, Krykorka – Sobotka (62. Toráč), Zugar(C) , Kirschner, Drbohlav - Kubíček(68.Volšička), Pitthard

Dnešní utkání nám vyšlo náramně. Již ve 2. minutě otevřel skóre Zugar, když se trefil z přímého kopu. Poté následovala pasáž, kdy jsme neproměnili několik šancí a domácí nastřelili břevno. Ve 26. minutě přišla asi nejkrásnější akce celého utkání. Kubíček na sebe navázal tři protihráče a poté patičkou efektivně nahrál Pitthardovi, který proměnil. Do poločasu stihl završit hattrick Kubíček a šestý gól přidal skvěle hrající mladík Drbohlav, který po pohledné individuální akci zakončil na zadní tyč. Domácí se také jednou prosadili, ale o osudu utkání bylo již víceméně rozhodnuto. Druhý poločas se odvíjel v mírnějším tempu. My jsme přidali další branku, o kterou se postaral opět Kubíček a hosté neproměnili pokutový kop, který skvěle vychytal Čeřovský. Dnes je třeba pochválit všechny naše hráče, kteří po většinu zápasu předváděli výkon, který se od nich očekává.