TJ SOKOL ŽELEZNICE - znak

Branky: 7.Starý

ŽK: 47.Bartoš, 86.Klouza - 85.Vilímek

Rozhodčí: Materna – Douša

TJ SOKOL ŽELEZNICE "B": Šuk – Procházka, Mareček, Nožička(C), Bartoš(62.Jerie) – Míka, Drahoňovský, Kulhánek(66.Daniš.O), Starý - Daniš.M, Daniš.J(70.Klouza)

TJ SKP VALDICE: Daniš – Kaláb(78.Vočka), Švec, Toráč, Vilímek – Sobotka, Zugar(C), Pitthard, Drbohlav - Kubíček, Ulip(46.Karásek)

Derby nám výsledkově bohužel nevyšlo. Domácí se ujali vedení již v 7. minutě po standardní situaci. Utkání mělo celkově vysoké tempo i kvalitu a bylo k vidění několik velmi zajímavých situací. Oba týmy dvakrát nastřelily brankovou konstrukci a domácí několikrát podržel brankář Šuk. Utkání přihlíželo téměř 300 diváků, kteří se určitě nenudili a užili si parádní okresní derby, které bohužel mělo hořký konec pro náš tým.