Branky: 23.Zugar, 64. a 72.Kubíček - 22.Javernig

ŽK: 40.Zugar, 40.Pitthard, 78.Daniš - 11.Šimánek, 63. a 78.Kašík

Rozhodčí: Říha – Srb, laik

Počet diváků: 80

TJ SKP VALDICE: Kohut – Kaláb, Švec(85.Pažout), Hýča, Toráč – Drbohlav(70.Daniš), Zugar(C)(90.Vočka), Pitthard, Vilímek(82.Volšička) - Kubíček, Karásek(90.Filip)

SK PODSKALAN PODHRADÍ: Kazda – Ziegelheim, Šaroun, Šimánek(68.Fiala), Štolovský – Kašík, Javernig(C), Klein(86.Plachý), Matouš - Voldán, Zelinger(75.Ramšák.J)

Začátek dnešního utkání byl poněkud rozpačitý z obou stran. Ve 22. minutě jsme inkasovali, když si náš brankář vybral slabší chvilku. Nicméně o minutu později bylo vyrovnáno, když Zugar z přímého kopu překvapil nestárnoucí legendu Vaška Kazdu. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivněji a hosté hrozili pouze z brejků. Pověst střelce potvrdil Kubíček, když na 2:1 zvyšoval hlavou a na 3:1 z pokutového kopu ⚽️. Hosté šli 12 minut před koncem do deseti a o osudu utkání bylo rozhodnuto.