TJ SKP VALDICE

OFICIÁLNÍ WEB

REPORT ZE ZÁPASU

TJ SKP Valdice - znak
TJ SKP VALDICE
2:1
(1:0)
SK MILETÍN - znak
SK MILETÍN "B"

Branky: 11.Kubíček, 83.Zugar - 85.Lámr

ŽK: 32.Volšička.M, 68.Toráč, 88.Zugar - 83.Procházka

ČK:

Rozhodčí: Plíšek – Říha, Zelinger

Počet diváků: 45

TJ SKP VALDICE: Daniš – Kaláb, Volšička.M, Toráč, Hýča – Vilímek(80.Volšička.P), Zugar(C), Pitthard, Drbohlav(89.Filip) - Kubíček(46.Kolář), Karásek(72.Ulip)

SK MILETÍN "B": Richter – Táborský(46.Vondrouš), Hasni Agrebi(46.Lánský), Paulus(85.Balihar), Procházka – Jalový(56.Poláček), Drahonínský, Krátký, Hátle - Kulhánek(C)(46.Lámr), Stránský

Další domácí výhra. Dnes to bylo velmi náročné utkání s velice kvalitním soupeřem. V prvním poločase jsme byli aktivnější a dostávali jsme se do šancí. Jednu z nich proměnil Kubíček a uzavřel tak svůj gólový účet na 19ti brankách. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hosté se postupně dostávali do tlaku. My jsme poctivě bránili a hráli na rychlé brejky, ze kterých jsme vytěžili druhou branku zásluhou Zugara. Nutno podotknout, že jsme spoustu šancí trestuhodně zahodili. Hosté snížili pět minut před koncem po parádně zahraném signálu, na který jsme nedokázali zareagovat. Poslední minuty jsme se stáhli na úroveň našeho velkého vápna a ubránili tři body. Zimní přestávku tedy strávíme na první příčce tabulky.