TJ Sokol Libuň - znak

Branky: 37.Kubíček, 65.Drbohlav, 83.Pitthard

ŽK: 75.Kubíček - 77.Urban

Rozhodčí: Novotný – Šolc, laik

TJ SKP VALDICE: Daniš – Kaláb, Sedlák(18.Švec), Hýča, Toráč – Drbohlav(80.Pažout), Zugar(C), Pitthard, Sobotka - Kubíček, Ulip(66.Volšička.P)

TJ SOKOL LIBUŇ: Hlůže – Plíšek, Srb, Morávek.T, Morávek.O(61.Kabelka) – Vošvrda(70.Urban), Holec, Tyrychtr(61.David), Reinberger(54.Mazánek) - Daňo(80.Poličanský), Přikryl(C)

První utkání na ,,domácím” hřišti v Lomnici nad Popelkou jsme zvládli a dokázali zvítězit. Chtěli bychom poděkovat vedení lomnického fotbalu za možnost využívat prostory jejich areálu a za skvělý servis, který pro nás připravili. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale nedařilo se nám vytvořit brankové příležitosti. Skóre se měnilo ve 37. minutě, kdy Kubíček prostřelil hostujícího brankáře. Do poločasu se skóre nezměnilo a do druhé části hry jsme vstupovali s těsným vedením. Po hodině hry se prosadil Drbohlav a deset minut před koncem Pitthard. Celkem třikrát naše pokusy zastavila branková konstrukce. Za zmínku také stojí tři asistence kapitána Zugara.