SK SOBOTKA - znak

Branky: 19.Men - 1. Kubíček, 42.Zugar, 61.Kaláb

ŽK: 21.Dušek - 25.Kubíček

Rozhodčí: Medlík – Styblík, Novotný

SK SOBOTKA "B":Havlík – Bárta, Dušek(59.Prokorát), Čerych, Halbych(C)(46.Průša) – Klouček, Knobloch(31.Vaníček), Král, Men - Žďánský(46.Procházka), Zahradník(70.Ort)

TJ SKP VALDICE: Kohut – Kaláb, Sedlák(70.Pažout), Hýča, Vilímek – Toráč, Zugar(C), Volšička.M, Švec(33.Vočka) - Kubíček, Ulip(54.Volšička.P)

První utkání sezóny jsme odehráli netradičně již od 10:00. Základní sestava postrádala tři stabilní hráče, kteří v tomto týdnu absolvují fyzické testy v klubu RCD Mallorca. Ten kdo se opozdil s příchodem na stadion, promeškal další parádu Martina Kubíčka, který se stejně jako na jaře prosadil přímo z úvodní rozehry. Domácím se podařilo vyrovnat, nicméně kapitán Zugar poslal svůj tým opět do vedení. Třetí branku přidal hrající trenér Kaláb a stanovil tak skóre na 1:3.