TJ SOKOL ŽELEZNICE - znak

Branky: 74.Vilímek(vlastní) - 13. a 40. Kubíček, 89. Kolář

ŽK: 86.Nožička - 86.Vočka

Rozhodčí: Kučera – Stejskal, Říha

TJ SOKOL ŽELEZNICE "B": Šuk – Nožička (C), Zachoval, Jerie, Bartoš(61. Jína) – Pejskar, Beránek, Pešta, Kracík (80.Bednařík) - Barták, Klouza

TJ SKP VALDICE: Kohut – Krykorka, Hýča, Vilímek, Sobotka (90. Klaban) – Drbohlav, Zugar (C), Kirschner (82. Kolář), Vích (59.Toráč) - Kubíček, Pitthard (74. Vočka)

Derby utkání příliš fotbalové krásy nepobralo, ale bylo zajímavé až do konce. V první půlce měli domácí sice opticky více ze hry, hosté, spoléhající na rychlé brejky, byli ale nebezpečnější a zásluhou pohotového střelce Kubíčka si vypracovali dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase Valdice kontrolovaly hru, na domácí straně bylo až příliš nepřesností, které pochopitelně dlouho připravovaly Železnici o možnou korekci výsledku. Naděje svitla po akci Pešty v 74. minutě, kdy si hostující Vilímek srazil míč do vlastní sítě. Železnice v závěru ještě více otevřela hru a inkasovala potřetí. Zasloužené vítězství lídra tabulky.